Nocne Granie z Okazji 100-lecia Niepodległości o Puchar Wójta Gminy Ostrówek

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF
11 października 2018

            5 października 2018  na boisku Orlik w Ostrówku odbył się turniej piłkarski „Nocne Granie z okazji 100-lecia odzyskania niepodległości przez Polskę” o Puchar Wójta Gminy Ostrówek.

W turnieju udział wzięło sześć drużyn. Zespoły podzielono w wyniku losowania na dwie grupy. W grupie A najlepsza okazała się „Niedźwiada”, która pokonała „Green Team” 6:1 oraz „Zbieraninę” 4:0. W meczu drugie miejsce dające awans do półfinału „Zbieranina” okazała się lepsza od „Green Team” wygrywając 3:1.

W grupie B rywalizacja o pierwsze miejsce była zdecydowanie ciekawsza. Najpierw „Oddaj Buta” pokonali „Juniorów GKS” 6:1, następnie „PKP Gorzelnia” wygrała również z „Juniorami GKS” ale tylko 2:1, a w meczu między „Oddaj Buta” i „PKP Gorzelnia” padł remis 2:2. Z pierwszego miejsca awansował zespół „Oddaj Buta” dzięki lepszej różnicy bramek.

Po rozgrywkach grupowych przyszedł czas na półfinały. Pierwszy z nich przyniósł ogromne emocje. Zespół „Niedźwiady” wygrał po dogrywce z „PKP Gorzelnia” 2:1. Drugi półfinał był już jednostronny. „Oddaj Buta” wygrał z „Zbieraniną” 5:0.

W meczu o 5. miejsce padło aż 14 bramek!!! Drużyna „Green Team” rozgromiła „Juniorów GKS” aż 11:3. Natomiast bezpośrednie mecze o puchary były już bardziej wyrównane. Najniższe miejsce na podium zajęła druzyna „PKP Gorzelnia” pokonując „Zbieraninę” 3:1. Natomiast w finale „Oddaj Buta” pokonał „Niedźwiadę” 2:0.

Trzy najlepsze drużyny otrzymały z rąk Wójta gminy Ostrówek Pana Tomasza Piecaka pamiątkowe puchary. Wszyscy byli jednak bardzo zadowoleni, a turniej przebiegł w sportowej atmosferze.

Zwycięski zespół „Oddaj Buta” wystąpił w następującym składzie: Grzegorz Zgierski, Patryk Kaźmierski, Piotr Lewin, Szymon Rogala, Jakub Adamczyk, Marcin Osiak, Paweł Zieliński, Sylwester Kicia, Mateusz Powałka, Dawid Zawiślak.

Galeria

  • Powiększ zdjęcie
  • Powiększ zdjęcie
  • Powiększ zdjęcie
  • Powiększ zdjęcie
  • Powiększ zdjęcie
  • Powiększ zdjęcie
  • Powiększ zdjęcie

Rozwiń Metryka

Podmiot udostępniający informację:
Data utworzenia:2018-10-11
Data publikacji:2018-10-11
Osoba sporządzająca dokument:
Osoba wprowadzająca dokument:Michał Pogoda
Liczba odwiedzin:5296