Jesteś tutaj: Start / Ochrona zwierząt

Ochrona zwierząt

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF

Artykuły

Przejdź do - Znaleziono psa

Znaleziono psa

18 listopada 2016

W miejscowości Luszawa błąka się pies rasy mieszanej. Posiada obrożę oraz charakterystyczne umaszczenie, widoczne na zdjęciach. Prawdopodobnie jest niewidomy na jedno oko. Prosimy o pilny kontakt właściciela, lub osoby pomocne w jego ustaleniu.

Dodatkowo informujemy, że w związku z trudnymi warunkami atmosferycznymi, osoba, która zdecyduje się na przygarnięcie psa, otrzyma zapas karmy dla nowego pupila.

Przejdź do - Przygarnij bezdomnego psa

Przygarnij bezdomnego psa

14 listopada 2016

Poniżej zamieszczamy zdjęcia bezdomnych psów, które zostały zgłoszone do tutejszego urzędu. Prosimy o kontakt właścicieli, osoby pomocne w ich ustaleniu, czy też osoby zainteresowane przygarnięciem piesków.

Dodatkowo informujemy, że w związku z trudnymi warunkami atmosferycznymi, osoba, która zdecyduje się na przygarnięcie bezpańskiego psa, o którym informujemy na stronie intermetowej, otrzyma zapas karmy dla nowego pupila.

Numer telefonu: 81 8562780.

Przejdź do - Zaadoptuj czworonoga

Zaadoptuj czworonoga

13 października 2016

Zapraszamy wszystkich chętnych do adopcji bezdomnych zwierząt odłowionych z terenu gminy. Zdjęcia psów, które zostały umieszczone w schronisku znajdują się poniżej.

Czytaj więcej o: Zaadoptuj czworonoga

Program opieki nad zwierzętami bezdomnymi oraz zapobiegania bezdomności zwierząt na terenie Gminy Ostrówek na rok 2016

29 lutego 2016

Program opieki nad zwierzętami bezdomnymi oraz zapobiegania bezdomności zwierząt na terenie Gminy Ostrówek  na rok 2016 został przyjęty uchwałą Nr XIII/75/2016 Rady Gminy Ostrówek z dnia 26 lutego 2016 r.  w  sprawie przyjęcia programu opieki nad zwierzętami bezdomnymi oraz zapobiegania bezdomności zwierząt na terenie Gminy Ostrówek w 2016 roku. Podstawą Programu jest ustawa z 13 września 1996r. "o utrzymaniu czystości i porządku w gminach", która w art. 3 określa obowiązkowe zadania własne gminy, w tym zapobieganie bezdomności zwierząt na zasadach określonych w przepisach ustawy  z dnia 21 sierpnia 1997 r "o ochronie zwierząt".

Czytaj więcej o: Program opieki nad zwierzętami bezdomnymi oraz zapobiegania bezdomności zwierząt na terenie Gminy Ostrówek na rok 2016

Rozwiń Metryka

Podmiot udostępniający informację:
Data utworzenia:2015-06-02
Data publikacji:2015-06-02
Osoba sporządzająca dokument:
Osoba wprowadzająca dokument:Marta Janczara
Liczba odwiedzin:8319