Quiz z wiedzy o PSR 2020 dla uczniów szkół podstawowych i średnich

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF
8 października 2020

Organizatorem Konkursu (quizu) wiedzy o Powszechnym Spisie Rolnym dla uczniów szkół podstawowych i średnich jest Urząd Statystyczny w Lublinie.

Uczniu rozwiąż quiz (test wyboru) umieszczony na Formularzach Google pod adresem: https://forms.gle/nLGL45iJAsbU2Asq5. Odpowiedzi na pytania należy przesłać poprzez formularz google do 16 listopada 2020 r.

 Celem konkursu jest:
- rozwijanie wiedzy i umiejętności z zakresu statystyki, statystyki publicznej i Powszechnego Spisu Rolnego 2020 wśród uczniów szkół podstawowych i średnich; wzbudzenie zainteresowania statystyką publiczną, wśród uczniów.

 Do wygrania atrakcyjne nagrody dla uczniów i szkół:

  • dla 60 najlepszych uczniów: powerbank, pendrive, koc piknikowy, ręcznik szybkoschnący, koszulka T-shirt, czapka z daszkiem (gadżety z logo Powszechnego Spisu Rolnego 2020).

 Dodatkowo każda szkoła, której uczniowie znajdą się wśród zwycięzców konkursu otrzyma 1 zestaw piłek (piłki do siatkówki, koszykówki i piłki nożnej)  z logo Powszechnego Spisu Rolnego 2020 (maksymalnie 60 szkół).

 Serdecznie zapraszamy do udziału w konkursie!

Regulamin konkursu dostępny na stronie Urzędu Statystycznego w Lublinie https://lublin.stat.gov.pl/ pod zakładką Powszechny Spis Rolny 2020 Konkursy oraz poniżej w Pliki do pobrania.

Galeria

  • Powiększ zdjęcie Quiz z wiedzy o Powszechnym Spisie Rolnym 2020

    Quiz z wiedzy o Powszechnym Spisie Rolnym 2020

Rozwiń Metryka

Podmiot udostępniający informację:
Data utworzenia:2020-10-08
Data publikacji:2020-10-08
Osoba sporządzająca dokument:
Osoba wprowadzająca dokument:Małgorzata Romańczuk
Liczba odwiedzin:166