WYNIKI GMINNEGO KONKURSU PLASTYCZNEGO Z ZAKRESU PROFILAKTYKI UZALEŻNIEŃ 2025

Ostrówek-Kolonia, dnia 17 listopada 2025 r.
WYNIKI GMINNEGO KONKURSU PLASTYCZNEGO
Z ZAKRESU PROFILAKTYKI UZALEŻNIEŃ 2025
Z ogromną przyjemnością ogłaszamy wyniki Gminnego konkursu plastycznego z zakresu profilaktyki uzależnień 2025 adresowanego do uczniów szkół podstawowych z terenu gminy Ostrówek.
Klasy I – III
I miejsce – Zofia Klimczuk kl. I SP w Leszkowicach
II miejsce –Mikołaj Piecak kl. III SP w Dębicy
III miejsce – Zuzanna Czarnecka kl. I SP w Ostrówku
Klasy IV – VIII
I miejsce – Julia Zgierska kl. VII SP w Ostrówku
II miejsce – Zuzanna Makos kl. VIII SP w Dębicy
III miejsce –Wiktoria Walenciuk kl. IV SP w Leszkowicach
Wręczenie nagród odbędzie się w dniu 21 listopada 2025 r. o godz. 10 w Urzędzie Gminy Ostrówek.
Dziękujemy wszystkim uczestnikom konkursu, a autorom nagrodzonych prac serdecznie gratulujemy!!!


