Gmina Ostrówek

Konkurs na Spot Świąteczny promujący PRODUKT POLSKI

18 listopada 2020

Krajowy Ośrodek Wsparcia Rolnictwa Oddział Terenowy w Lublinie serdeczne zaprasza Koła Gospodyń Wiejskich z województwa lubelskiego do wzięcia udziału w konkursie na „Spot Świąteczny promujący PRODUKT POLSKI”.

Zamierzeniem przedsięwzięcia jest rozpowszechnianie informacji dotyczących korzyści wynikających z zakupu polskich produktów żywnościowych w ramach kampanii „Kupuj świadomie – PRODUKT POLSKI”, promowanie regionalnych produktów, a także bogactwa i różnorodności lokalnych tradycji kulinarnych i kulturalnych, rozpowszechnienie informacji na temat oznaczenia „PRODUKT POLSKI” jak również popularyzacja wiedzy oraz podniesienie świadomości w zakresie patriotyzmu konsumenckiego.

  Termin składania prac konkursowych upływa z dniem 27.11.2020 r.

Zgodnie z regulaminem konkursu należy wykonać pracę konkursową w formie nagrania spotu promocyjno-informacyjnego, którego treść przekazu odnosić się będzie do tradycji kulinarnych i kulturalnych Świąt Bożego Narodzenia tradycyjnych dla regionu Lubelszczyzny z wykorzystaniem znaku graficznego „Kupuj Świadomie-PRODUKT POLSKI” zgodnie z obowiązującym wzorem.

Formularze zgłoszeniowe i prace konkursowe, należy przekazać do Organizatora na nośniku danych pocztą tradycyjną lub osobiście na adres:

Oddział Terenowy Krajowego Ośrodka Wsparcia Rolnictwa w Lublinie ul. Karłowicza 4, 20-027 Lublin, w nieprzekraczalnym terminie do dnia 27 listopada 2020 r. w tytule wpisując: „Spot Świąteczny promujący PRODUKT POLSKI”.

Prosimy o uważne zapoznanie się z regulaminem konkursu dostępnym poniżej w Pliki do pobrania.

Gorąco zachęcamy do uczestnictwa w konkursie i życzymy udanej zabawy!

Na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody!

 

Źródło: https://www.kowr.gov.pl/o-kowr/informacje-z-regionow/konkurs-na-spot-swiateczny-promujacy-produkt-polski 

Galeria

  • Powiększ zdjęcie Konkurs na Spot Świąteczny promujący PRODUKT POLSKI

    Konkurs na Spot Świąteczny promujący PRODUKT POLSKI

Rozwiń Metryka

Podmiot udostępniający informację:
Data utworzenia:2020-11-18
Data publikacji:2020-11-18
Osoba sporządzająca dokument:
Osoba wprowadzająca dokument:Małgorzata Romańczuk
Liczba odwiedzin:322