TENISOWY PUCHAR DLA ROBERTA IWANKA

• Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF
13 października 2017

30 września na boisku wielofunkcyjnym przy orliku w Ostrówku odbył się turniej tenisa ziemnego. Uczestnicy siedem godzin walczyli o Puchar Wójta Gminy Ostrówek.

Mecze były niesłychanie zacięte i stojące na wysokim poziomie. Piąte miejsce zajął Patryk Kaźmierski, który pokonał w decydującym starciu Leszka Kowalczyka 6:3. Brązowy medal wywalczył Mateusz Majchrzak pokonując w „małym finale” Kingę Mazur 6:1. Natomiast w meczu finałowym Robert Iwanek pokonał Michała Mazura w stosunku 6:1, aczkolwiek wynik nie odzwierciedla walki jaka panowała w finale.

Najlepsza trójka turnieju otrzymała puchary ufundowane przez Tomasza Piecaka Wójta Gminy Ostrówek. Na kolejną taką imprezę zapraszamy w przyszłym roku.